Aktualności

Osłony z blachy ryflowanej

30-03-2017

Prezentujemy wykończenie ścian blachą ryflowaną wykonane w całości przez pracowników TABLA sp. z o.o. w obiekcie handlowym. Prace obejmowały projekt, cięcie i gięcie blachy ryflowanej, obróbkę oraz montaż.

czytaj więcej

Attyka z aluminiowych płyt kompozytowych wykonana przez TABLA sp. z o.o.

15-11-2016

Attyka z aluminiowych płyt kompozytowych wykonana przez TABLA sp. z o.o.

czytaj więcej

LDS Liniowy System Odblaskowy

26-10-2016

Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem w naszej ofercie - Liniowym Systemem Odblaskowym do oznakowywania dróg, tuneli czy barier drogowych.

czytaj więcej

Nowa szata graficzna

11-10-2016

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją naszej strony internetowej. Zmieniona została szata graficzna oraz uproszczone formularze zamówień. Po podaniu adresu e-mail w danych kontaktowych, kopia zamówienia dotrze również do Państwa.

czytaj więcej

Produkujemy tablice bez wytłoczonych numerów

18-08-2016

​Technologia produkcji tablic rejestracyjnych bez wytłoczonych numerów - półfabrykatów do produkcji tablic rejestracyjnych odblaskowych jak również gotowych tablic rejestracyjnych metodą hot-stamping gwarantuje wydajną, bezpieczną i ekologiczną pracę.

czytaj więcej

Tabla dystrybutorem folii barwiących

09-08-2016

TABLA sp. z o. o. jest dystrybutorem folii barwiących do tablic rejestracyjnych. Nasz produkt został przygotowany specjalnie na rynek polski. Spełnia wymogi ścieralności i odporności na warunki atmosferyczne. Folia charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do materiałów odblaskowych różnych producentów. Nie powoduje efektu odrywania folii podczas ponownego barwienia (bezproblemowe poprawkowe barwienie), nie pozostawia również postrzępionego obrzeża. Umożliwia szybką i bezawaryjną pracę.

czytaj więcej

Gięcie blach prasą krawędziową

18-07-2016

Oferujemy usługi gięcia blach prasą krawędziową ERMAKSAN SPEED BEND PRO 3100x175 (długość gięcia 3100mm, max nacisk całkowity 175ton).
Prasa wyposażona jest w układ sterowania sześciu osi z wizualizacją procesu gięcia 2D/3D (obsługa osi Y1, Y2, X, R, Z1, Z2 oraz pozostałych):
- automatyczna kalkulacja wymaganej siły gięcia i skoku belki w poszczególnych krokach programu na bazie danych o detalu (dane materiałowe, gabaryty produktu),
- automatyczne pozycjonowanie zderzaka dla poszczególnych kroków pracy.

czytaj więcej